Péči o VÁS nechte na NÁS

KOSMETIKA, MANIKÚRA A PEDIKÚRA

Péče PRO VÁS

Thámova 191/21
Praha 8 - Karlín‎
u metra Křižíkova+420 775 502 224
peceprovas@gmail.com

KOSMETIKA

Pracuji s kosmetickou značkou PHYRIS 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PHYRIS:

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.
Jedná se o německou kosmetiku vysoké kvality, která dosáhla mnoha celosvětových ocenění.
 

HYDRATACE PLETI - HYDRO ACTIVE

Hydratační ošetření vyplní a okamžitě hydratuje pleť. První pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Nové složení přípravků s hyaluronovou kyselinou doplňuje zásoby vody v pleti. Nejlepší využití celého potenciálu kyseliny hyaluronové v jednom ošetření až 3 způsoby: okamžité zvlhčení pokožky, dokonalá hydratace pleti díky mikrokapslím s postupným uvolňováním kyseliny hyaluronové a okamžitá výplň vrásky vodou a vyhlazení pleti.

Průběh ošetření: povrchové čištění pleti – odlíčení, tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava a barvení obočí, zapracování séra ultrazvukem, masáž, hyaluronová maska na pleť, maska na oční okolí, závěrečná péče.

Cena: 880,-Kč

 

OMLAZENÍ PLETI - PERFECT AGE

Jedinečné intenzivní omlazující ošetření pro hloubkovou stimulaci buněk – unikátní elixír mládí. Kosmetická řada přípravků Perfect Age obsahuje extrakty z květů švýcarských jabloní. Kmenové buňky se získávají z okvětních lístků těchto vzácných jabloní v době rozkvětu. Tyto kmenové buňky stimulují vlastní buňky kůže, a tím dochází k řetězové reakci biochemických procesů, jehož výsledkem je kompletní regenerace kožní tkáně a viditelné omlazení pleti. Součástí tohoto kosmetického ošetření je vysoce omlazující maska, která má okamžitý efekt na vypnutí a zpevnění kůže, a zároveň omlazující a projasňující efekt. Dále tato maska stimuluje obnovu vlastních buněk a posiluje jejich obranný mechanismus, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Toto omlazující ošetření aktivuje syntézu kolagenu a elastinu a přirozeně oživuje biologické procesy pokožky.

Průběh ošetření: povrchové čištění pleti – odlíčení, Skin Results Serum (20,40 nebo 60 dle stavu a typu pleti), Skin Results Aha Mask, tonizace pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí , úprava a barvení obočí, zapracování séra ultrazvukem, masáž, omlazující maska, maska na dekolt a oční okolí, závěrečná péče.

Cena: 1090,-Kč

 

CITLIVÁ A KUPEROZNÍ PLEŤ - SKIN CONTROL

Velmi jemné ošetření citlivé pokožky. Okamžité zklidnění podrážděné a zarudlé pleti. Hloubková hydratace a relaxace pro citlivou pleť se sklonem k podráždění a alergickým reakcím, červenání a atopickým změnám.

Průběh ošetření: povrchové čištění pleti – odlíčení, tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, úprava a barvení obočí, zapracování séra ultrazvukem, maska, závěrečná péče a oční krém.

Cena: 740,-Kč

 

AKNOZNÍ PLEŤ - DERMA CONTROL

Komfortní systém péče o problematickou pleť se sklony k tvorbě nečistot a akné, bez rozdílu věku. S klíčovou aktivní složkou Micro-Silver jsou produkty této řady neporazitelné v boji s tímto druhem problémů. Péči o aknózní pleť také významně přispívá ošetření ozonizérem, který má výrazné antibakteriální účinky.

Průběh ošetření: povrchové čištění pleti – odlíčení, tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava a barvení obočí, ozonizace pleti, maska na pleť a oční okolí, závěrečná péče.

Cena: 740,-Kč

 

AHA PEELING - ovocné kyseliny

Nová šetrná generace ovocných kyselin: AHA kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Ošetření určené pro pleť s hyper-pigmentací, vráskami, rozšířenými póry a postaknozních stavů. Vhodné i pro pokožku citlivou. Různá síla ovocných kyselin zabezpečí možnost individuální aplikace dle typu pleti k dosažení těch nejlepších výsledků. Reguluje reliéf pleti, obnovuje buňky zevnitř, zvláčňuje a omlazuje pokožku. AHA peeling je ošetření, které doporučujeme provádět v sezóně podzim, zima a jaro. Doporučuji 3 - 4 kůry po týdnu.

Průběh ošetření: odlíčení, tonizace, oční maska, sérum dle stavu pleti (Peel index 20, 40, 60), maska, závěrečná péče.

Cena: 590,-Kč

 

 

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Barvení obočí             70,- Kč        při ošetření zdarma

Barvení řas               100,- Kč        při ošetření 50,- Kč

Formování obočí    od 40,- Kč        při ošetření zdarma

Trvalá na řasy          400,- Kč

 

DEPILACE VOSKEM (cukrovou pastou)

Ret                             60,- Kč

Ret+ brada               100,- Kč

Tváře                        100,- Kč

 

 

Ošetření ultrazvukem: hloubkové čištění kožního povrchu šetrnou metodou, která čistí póry bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukem je vhodné pro každou pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je rozjasněná a regenerovaná. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, intenzivně regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě.

Diamantová mikrodermobraze: kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

Ozonizace : metoda, která slouží k regeneračnímu a léčebnému působení na pleť. Pomoci speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojů dochází ke kombinaci několika příznivých efektů na pokožku.  Ozonizace se podílí na zlepšení vstřebávání účinných látek z kosmetických přípravků. Hlavní účinek je však v protizánětlivém působení, tedy např. při léčbě akné či nečistot pleti. Také působí pozitivně při prevenci tvorby rozšířených cévek (kuperóza).

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Kosmetika