Péči o VÁS nechte na NÁS

KOSMETIKA A PEDIKÚRA

Péče PRO VÁS

Thámova 191/21
Praha 8 - Karlín‎
u metra Křižíkova+420 775 502 224
peceprovas@gmail.com

KOSMETIKA

Pracuji s kosmetickou značkou PHYRIS 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PHYRIS:

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.
 
PHYRIS představuje celosvětový unikát v podobě 3- fázové koncepce péče.
 

Fáze I: Čištění

Fáze II : SOMI

Fáze III: Péče

Jedinečný 3-fázový koncept zaručuje výdledky, které vidíte a cítite okamžitě a dlouhodobě.

Jedná se o německou kosmetiku vysoké kvality, která dosáhla mnoha celosvětových ocenění.
 

 

MLADÁ PLEŤ do 17 let

Kosmetické ošetřění mladistvé pleti , odstranění zánětlivých projevů a zamezení další tvorbě.

Cena: 530,-Kč

 

AHA PEELING - OVOCNÉ KYSELINY

Nová šetrná generace ovocných kyselin: AHA kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Ošetření určené pro pleť s hyper-pigmentací, vráskami, rozšířenými póry a postaknozních stavů. Vhodné i pro pokožku citlivou. Různá síla ovocných kyselin zabezpečí možnost individuální aplikace dle typu pleti k dosažení těch nejlepších výsledků. Reguluje reliéf pleti, obnovuje buňky zevnitř, zvláčňuje a omlazuje pokožku. AHA peeling je ošetření, které doporučujeme provádět v sezóně podzim, zima a jaro. Doporučuji 3 - 4 kůry po týdnu.

Cena: 690,-Kč

 

CITLIVÁ A KUPEROZNÍ PLEŤ - SKIN CONTROL

Velmi jemné ošetření citlivé pokožky. Okamžité zklidnění podrážděné a zarudlé pleti. Hloubková hydratace a relaxace pro citlivou pleť se sklonem k podráždění a alergickým reakcím, červenání a atopickým změnám.

Cena: 860,-Kč

 

HYDRATACE PLETI - HYDRO ACTIVE

Hydratační ošetření vyplní a okamžitě hydratuje pleť. První pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Nové složení přípravků s hyaluronovou kyselinou doplňuje zásoby vody v pleti. Nejlepší využití celého potenciálu kyseliny hyaluronové v jednom ošetření až 3 způsoby: okamžité zvlhčení pokožky, dokonalá hydratace pleti díky mikrokapslím s postupným uvolňováním kyseliny hyaluronové a okamžitá výplň vrásky vodou a vyhlazení pleti.

Cena: 910,-Kč

 

OMLAZENÍ PLETI - TRIPLE A S RETINOLEM

Jedinečné intenzivní protivráskové ošetření, se kterým dosáhneme úchvatného a viditelného omlazení pleti a to především díky účinkům trojitého vitaminu A nové generace a dalším velice efektně účinným látkám.

Cena: 980,-Kč

 

OMLAZENÍ PLETI - PERFECT AGE

Intenzivní omlazující ošetření pro hloubkovou stimulaci buněk – unikátní elixír mládí. Kosmetická řada přípravků Perfect Age obsahuje extrakty z květů švýcarských jabloní. Kmenové buňky se získávají z okvětních lístků těchto vzácných jabloní v době rozkvětu. Tyto kmenové buňky stimulují vlastní buňky kůže, a tím dochází k řetězové reakci biochemických procesů, jehož výsledkem je kompletní regenerace kožní tkáně a viditelné omlazení pleti. Součástí tohoto kosmetického ošetření je vysoce omlazující maska, která má okamžitý efekt na vypnutí a zpevnění kůže, a zároveň omlazující a projasňující efekt. Dále tato maska stimuluje obnovu vlastních buněk a posiluje jejich obranný mechanismus, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Toto omlazující ošetření aktivuje syntézu kolagenu a elastinu a přirozeně oživuje biologické procesy pokožky.

Cena: 1080,-Kč

 

HLOUBKOVÁ REGENERACE - SEE CHANGE

Nejnovější generace ošetření s aktivními látkami! SEE CHANGE ošetření má široké spektrum mořských řas obsahuje vysoce účinné minerály, které zklidňují pokožku, zvyšují její regeneraci a intenzivně ji hydratují. Vhodné jsou pro všechny typy a stav pleti. See Change je profesionální a ekologická řada, která využívá tzv. Modrou evoluci – laboratorně optimalizované mořské řasy. Jsou maximálně čisté, kontrolované dle kosmetických standardů, bez nežádoucích účinků znečištěného moře.

Cena: 1140,-Kč

 

AKNOZNÍ PLEŤ - DERMA CONTROL

Komfortní systém péče o problematickou pleť se sklony k tvorbě nečistot a akné, bez rozdílu věku. S klíčovou aktivní složkou Micro-Silver jsou produkty této řady neporazitelné v boji s tímto druhem problémů. Péči o aknózní pleť také významně přispívá ošetření ozonizérem, který má výrazné antibakteriální účinky.

Cena: 860,-Kč

 

Průběh ošetření: povrchové čištění pleti – odlíčení, tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, zapracování séra, masáž, maska dle tipu pleti, maska na dekolt a oční okolí, závěrečná péče.

Ceny kosmetických ošetření jsou orientační. Mohou se měnit v závislosti na kvalitě a typu pleti.

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:

Lash Lifting a Lash Botox je revoluční, oblíbená procedura. Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy, která dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasy.      Cena: 840,- Kč

Formování obočí               od 60,- Kč            při ošetření zdarma

Barvení obočí                       100,- Kč            při ošetření zdarma

Barvení řas                           150,- Kč             při ošetření 70,- Kč

 

 

Depilace samostržným voskem:

Ret                                        90,- Kč

Ret+ brada                          140,- Kč

Tváře                                   180,- Kč

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: Kosmetika